Dortini Logo

 

Czech
English

DORTINI


 

Každá oslava potřebuje dort. Dobrý dort. Oslava bez dortu totiž není oslava. Dortini pro Vás s láskou  vytváří speciální dorty v unikátním a osobitém designu a  různých velikostech, malé střední i velké. Pokud plánujete velkou oslavu můžete si objednat jekékoliv množství našich vynikajících dezertů, zákusků, minidezertů a cup cake. Průběžně obnovujeme náš sortiment, takže kromě klasických dortů připravujeme pro Vás různé sladkosti podle originálních receptur z celého světa.

Sortiment Dortini je k dostání v naší cukrářské dílně na adrese U Santošky 8, Praha 5 Smíchov a mnohých kavárnách a restauracích v celé Praze

Všechny naše dorty mohou být vyrobeny i v bezlepkové variantě.

 

 

Oreo dort v cukrářské dílně DORTINI na Smichově

 


Kategorie


 

narozeninové dorty

 

Narozeninové Dorty

 

 

svatební dorty

 

Svatební dorty

 

 

Slavnostní dorty

 

Slavnostní dorty

 

 

Mini Dezerty

 

Mini Dezerty

 


Vlasnosti


KONTROLA KVALITY

Curkářská výrobna DORTINI je zařízena nejmodernějším a kvalitním zařízením. Vyrábíme dorty jen  těch nejkvalitnějších surovin bez použití rostlinných tuků a chemických konzervačních látek a proto jsou naše dorty vhodné i pro malé děti.
NEJLEPŠÍ CENY
DOVOZ A SLUŽBY

Přijímáme objednávky po telefonu a emailu. Rádi s Vámi prodiskutujeme Vaše přání. Doručujeme dorty po Praze, záleží ovšem také na typu dortu, čase a místě dodání, kam má být doručena Vaše objednávka.
Pokud byste od nás požadovali nestadardní službu, prosím kotaktujte nás, pokusíme se Vám maximálně vyhovět.

 

ADRESA
U Santošky 835/8
Praha-Smíchov, Praha 15000

KONTAKTY
Email: info@dortini.cz
Phone: (420) 775 11 42 42

 

 

 

 

 

Sledujte Nás
Copyright (c) 2017 dortini.cz