Dortini Logo

 

Czech
English
Russian

O NÁS

Představujeme Vám  moderní cukrářskou firmu DORTINI, založenou v roce 2017 v Praze. Nehledě na „krátkou historii“ naši firmy je produkce DORTINI k dostání v mnoha pražských kavárnách a restauracích.  V naší cukrářské dílně vzníkají v průběhu tvůrčího procesu mistrovká díla cukrářského umění. Náš personál pravídelně zvyšuje kvalifikaci a spolupracuje se známými mistry.
Umění a fantazie naších cukrářů pro Vás vytvoří originální dorty s fantastickými dekoracemi pro všemožné příležitosti jako jsou narozeníny, svátky, rodinné oslavy, firemní večirky nebo prostě dort jen na zlepšení nálady.
Naše společnost má dva obory činnosti - cukrářskou výrobu a výrobu exkluzivních dortů na objednávku.

Stále se rozvíjíme. Naše výrobna je zařízena nejmodernějším a kvalitním zařízením. Vyrábíme dorty jen  těch nejkvalitnějších surovin bez použití rostlinných tuků a chemických konzervačních látek a proto jsou naše dorty vhodné i pro malé děti.

DORTINI  vám dodá dezerty pro všechny přiležitosti od muffinů a cup-caků až po excluzivní dorty. Přizpůsobíme se jakékoliv Vaší fantazii.

 


Kategorie


 

birthday cake

 

Narozeninový Dorty

 

 

wedding cake

 

Svatební Dorty

 

 

celebration cake

 

Slavnostní Dorty

 

 

Eclair Cake

 

Mini Dezerty

 


Vlasnosti


KONTROLA KVALITY

Curkářská výrobna DORTINI je zařízena nejmodernějším a kvalitním zařízením. Vyrábíme dorty jen  těch nejkvalitnějších surovin bez použití rostlinných tuků a chemických konzervačních látek a proto jsou naše dorty vhodné i pro malé děti.
NEJLEPŠÍ CENY
DOVOZ A SLUŽBY

Přijímáme objednávky po telefonu a emailu. Rádi s Vámi prodiskutujeme Vaše přání. Doručujeme dorty po Praze, záleží ovšem také na typu dortu, čase a místě dodání, kam má být doručena Vaše objednávka.
Pokud byste od nás požadovali nestadardní službu, prosím kotaktujte nás, pokusíme se Vám maximálně vyhovět.

 

ADRESA
U Santošky 835/8
Praha-Smíchov, Praha 15000

KONTAKTY
Email: info@dortini.cz
Phone: (420) 775 11 42 42

 

 

 

 

 

Sledujte Nás
Copyright (c) 2017 dortini.cz